showroom

Showroom Family dress

Líbí se vám oblečení a rádi byste si ho vyzkoušeli? Nebo si naopak chcete svou objednávku vyzvednout osobně a ušetřit tak na dopravném? Pak přijďte k nám do našeho showroomu a vše můžete vyřídit na jednom místě!

Najdete u nás celý sortiment našeho zboží – sety šatů maminka dcera, dámská trička, oblečení pro tatínky a syny a mnoho dalších. Vše si můžete na místě prohlédnout, zkontrolovat kvalitu a prověřit materiál a hned si oblečení i vyzkoušet. Kromě oblečení nabízíme i módní doplňky – čepiče, nákrčníky nebo čelenky pro maminky i holčičky a pro tatínky a syny u nás najdete originální a neokoukané dřevěné motýlky. Dále nabízíme nádherné dřevěné hračky od českého dodavatele. Každou hračku pečlivě vybíráme a můžete si tak vybrat z velké nabídky od věku 0 měsíců až po starší děti – s našimi hračkami se zabaví každé dítě. Hračky jsou navíc rozvíjející – děti si procvičí nejen jemnou motoriku, ale i hudební sluch, taktilní stimulaci a myšlení.

S výběrem zboží vám ochotně pomůžeme a poradíme pokud bude třeba. Pokud se náhodou stane, že nemáme vaší velikost – nevadí. Na místě si můžete zboží objednat. Zboží na objednávku pro vás budeme mít připravené zhruba do dvou týdnů.

Rádi vám nabídneme čaj, kávu nebo vodu pro zpříjemnění dne a osvěžení se. Vaše děti se mohou skvěle zabavit v dětském koutku, kde je jim k dispozici dřevěný dětský stůl se dvěma židlemi, pastelky, omalovánky a spousta hraček. Mohou si také vyzkoušet kreslení pískem na pískové tabuli – nejen, že je kreslení pískem velmi oblíbené mezi dětmi, ale zároveň si přitom rozvíjí jemnou motoriku a taktilní stimulaci.

Jsme tady pro vás a chápeme, že dnešní život je plný změn a rychlého tempa, proto k nám můžete zavítat po předchozí domluvě klidně i o víkendu či ve večerních hodinách nebo na vás prostě a jednoduše počkáme po zavírací době – všichni jsme jen lidé a lidský přístup je nad zlato.

Proto vás zveme k nám – do showroomu Family Dress na Praze 11 v ulici Brodského 1665/6.

Napsat komentář