Nejlepší sladěné oblečení
Vyrobeno v Česku
Doprava zdarma od 1 999 Kč
POSLEDNÍ SEZONNÍ VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 70 %! AKCE PLATÍ DO 31. 01.2020. DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ.

Reklamace

Reklamace

V případě, že bylo zákazníkovi zboží doručeno v neodpovídající kvalitě, poškozené či jinak nevyhovující, obraťte se k nám na email order@familydress.eu s uvedením důvodu reklamace, případně zašlete i fotografii poškozeného zboží. Reklamace vyřizujeme nejpozději do 14 dní od obdržení stížnosti.

Pokud si zboží přejete vrátit, nejjednodušším a bezplatným způsobem je vrácení zboží na prodejně v Praze. Přineste si s sebou vždy fakturu o zaplacení zboží.

Zákazník může také vrátit zboží pomocí poštovní služby. Takovou zásilku je třeba označit nápisem „Vratka“. Náklady na dopravu hradí zákazník a dále také nese riziko poškození zásilky během přepravy. Vždy uschovejte doklad o odeslání zásilky až do vrácení kupní ceny zákazníkovi.

Adresa pro odeslání vráceného zboží:

Family Dress
Brodského 1665/6
149 00 Praha 4

Pokud si přejete zboží vyměnit za jiné z různých důvodů, obraťte se taktéž na náš email order@familydress.eu s uvedením důvodu výměny.

Vracené či vyměňované zboží musí být v původním stavu, nepoškozené, řádně zabalené
a s originálními visačkami. Peníze za vrácené zboží budou zákazníkovi převedeny na účet, z něhož byla platba provedena při nákupu zboží, a to nejpozději do 14 dnů od obdržení vráceného zboží.