Nejlepší sladěné oblečení
Vyrobeno v Česku
Doprava zdarma od 1 999 Kč
POSLEDNÍ SEZONNÍ VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 70 %! AKCE PLATÍ DO 31. 01.2020. DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ.

O nás

Jak to všechno začalo

Pojďme se navzájem poznat! Jmenuji se Ela Glazková, jsem autorem projektu Family Dress – oblečení ve stylu family look. Ten nápad se zrodil z koníčku. V roce 2017, ještě před vznikem projektu jsem se ráda zabývala módou, začala jsem šít oblečení v rodinném stylu a zorganizovala jsem focení v family stylu pro celou rodinou. Tato myšlenka se brzy proměnila v dlouho očekávaný projekt. Mými hlavními inspirátory jsou mé děti: syn a dvě dcery. Moje hlavní podpora je můj milovaný manžel.
Český trh ve sféře Family look byl téměř prázdný, a tak jsem se rozhodla založit vlastní internetový obchod. Zpočátku byly všechny věci vyráběny na objednávku a po kusech, ale poptávka vzrostla a již od roku 2019 jsme rozšířili výběr velikostí a sortiment.

Family look – móda s významem

Family look je nový trend v módě, celá filozofie, která se zaměřuje na sjednocení a posílení rodiny. Tato myšlenka se zakládá do každého modelu z naší kolekce.

Jak vytváříme naše oblečení

Víme, jak se vám líbí všechno nové a neobvyklé, a proto nové modely vydáváme několikrát do roka. Celý výrobní proces – od prvních náčrtů, propracování střihů, šití vzorků až po vydání celé kolekce je obrovská práce. Každá etapa výroby probíhá pod dohledem odborníků. Veškeré oblečení je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Z osobní zkušenosti víme, jak důležité je vybrat pohodlné oblečení. Dokonce takové, které je podle vkusu i těch nejmenších zákazníků.

Family Dress v dnešní době

Za dobu své existence se projekt o výrazně rozrostl, jsme známí a milovaní po celé České republice i v zahraničí. Od našich zákazníků jsme obdrželi stovky poděkování a fotografií.
Pracujeme se stylisty, blogery, fotografy a vždy rádi uvítáme nové partnery.
Naše výhody: veškeré zboží je skladem, dodáváme rychle, naše oblečení je pohodlné i pro nejmenší zákazníky.

Výrazně jsme rozšířili náš sortiment, ale i přesto se zasazujeme o jedinečnost, takže všechny kolekce jsou šity v omezeném množství.
Ale nejdůležitější pro nás je myšlenka sjednocení rodiny, posílení rodinných hodnot. Jsme velmi rádi, když se k nám jako zpětná vazba dostávají šťastné rodinné fotografie naších zákazníků v oblečení Family Dress!

 

Vítejte na stránkách našeho eshopu!

 

Chcete se o nás dozvědět více? Sledujte nás v sociálních sítích Facebook a Instagram. Dejte nám like a sledujte tak dění u nás – novinky v obchodě, akce, co právě děláme, nové zboží a mnoho dalších.