prispevek

Mami, tati, jsme stylová rodina

Stále více v ulicích města můžete potkat zamilované páry oblečené ve stejném stylu. Prostřednictvím stejného oblečení se snaží ostatním ukázat svoji vzájemnou blízkost, a to nejen duševní, ale také preferenci, být ve všem jednotní. Není divu, že říkají, že jsou „druhá polovina“, kus jednoho celku.

Moderní matky se také snaží udržovat přehled. Konec konců, rodina je nejdůležitější věcí, kterou máme každý ve svém životě. Společné rodinné koníčky, rodinné tradice – vše, co se předává z generace na generaci posilují rodinu. Čím více malých věcí sjednocuje rodinu a zdůrazňuje její vzájmenou podobnost, odděluje konkrétní rodinu od nudného oblečení, tím pozitivnější, přátelštější a jednotnější tato rodina je.

Popularita „rodinných snímků“ není překvapující.  Být oblečený ve stejném stylu, vypadat velmi cool a lišit se od ostatních.

V psychologickém smyslu je Family Look spojen s přátelstvím, vzájemnou podporou a pozitivním duchem.

Jen si to představte, vaši blízcí a vy oblečeni ve stejném stylu. Je tu pocit – jsme jeden tým, jsme tu pro sebe!

 

Kdo vynalezl rodinný vzhled?

 Tento styl se objevil v Americe ve 20. létech minulého století. Byly to roky úpadku, chudoby, otupělosti a deprese. Vláda začala aktivně rozvíjet programy sociálního financování. Hlavní program  byl  zaměřen na vývoj rodiny, rodinný život. „Kult rodiny“ se rozšířil téměř do všech oblastí: kino, knihy, umění a styly oblečení. Na obálkách časopisů a pohlednicích se objevil rodinný život.  Na fotografiích se objevily rodiny oblečené ve stejném oblečení. Na západě se tento směr stal populárním díky zpěvačce Madonně. Požádala módní návrháře, aby zkopírovali její šatník a ušili stejné oblečení pro její milovanou dceru Lourdes . Ohromující myšlenka byla rychle přijata mnoha moderními „hvězdami“: jako je: Angelina Jolie, Beckham atd.  Časopisy se zaplnily fotkami celebrit, které jsou oblečeny  ve stejném stylu – rodinný look. Veselý styl okamžitě zaujal mnoho módních párů a progresivních matek s dětmi. Slavní i začínající módní návrháři tento trend zachytili a začali aktivně používat prvky ve svých kolekcích a dokonce vytvářet speciální kolekce rodinných setů.

Napsat komentář