DOPRAVA NAD 1000 ZDARMA
SHOWROOM V PRAZE
+420 777 815 739

Doprava a platba

Odeslání objednávky

Objednávky se snažíme zpracovat a odeslat co nejrychleji. Pokud je zboží na skladě a objednávka bude odeslána do 12:00 bude objednávka expedována ještě ten samý den, objednávky přijaté po poledni budou expedovány dle možností, nejpozději však následující pracovní den. O odeslání objednávky budete informování prostřednictvím emailu.

Dodací lhůta a doprava

Dodací lhůta je ve většině případů a pro zboží na skladě 2-3 pracovní dny od připsání částky za zboží na účet společnosti a záleží na způsobu dopravy a vybraném dopravci. U zboží, které je na skladě u dodavatele, se může dodací lhůta zvýšit na 5-10 pracovních dnů od připsání částky za zboží na účet společnosti.

Pro větší pohodlí nabízíme dopravu prostřednictvím České pošty, služby Zásilkovna nebo osobní odběr v kamenném obchodě na Praze 11. Ceny za dopravu se řídí platným ceníkem vybraného dopravce,  osobní odběr v obchodě GS Family Dress je pro zákazníky zdarma. Při nákupu nad 1000,- Kč je doprava Zásilkovnou také zdarma. Dopravné bude přepočítáno v košíku.

Ceník dopravného

Česká pošta

Balík na poštu

109,- Kč

Balík do ruky

129,- Kč

Zásilkovna

Do 5 kg

64,- Kč

Do 10 kg

128,- Kč

 

Platba

Platbu můžete provést pomocí:

  • bankovního převodu na bankovní účet  GS Family Dress;

nebo

  • využít služby PayPal.

K platbě přes PayPal není nutná registrace zákazníka. Po odeslání objednávky se na obrazovce zobrazí shrnutí objednávky, platební údaje a instrukce k platbě. Zboží zaplaťte nejpozději do 5 dnů od objednání, po tuto dobu pro Vás bude zboží rezervováno.