Nejlepší sladěné oblečení
Vyrobeno v Česku
Doprava zdarma od 1 999 Kč
POSLEDNÍ SEZONNÍ VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 70 %! AKCE PLATÍ DO 31. 01.2020. DOPRAVA ZDARMA NAD 1500 KČ.

Blog

10 nejmódnějších směrů Family Look – rodinný styl

10 nejmódnějších směrů Family Look – rodinný styl

Nejběžnějšími looky jsou maminka a dcera, otec a syn a zamilovaný pár. Je mnohem obtížnější zvolit look pro mámu a syna a pro celou rodinu, například pro společné focení. Proto existuje několik různých možností pro rodinnou fotografii:   Úplná podobnost – celkový vzhled Stejné věci pro každého člena rodiny. Úžasně krásné! Jedná se o oblečení jednoho .

8 stylistických tipů pro vytvoření rodinného vzhledu

Pro stylovou rodinu existuje několik pravidel: Kopírování oblečení jde od dospělého k dítěti, a ne naopak. Pokud má dítě na sobě kabát nebo smoking tak je stylové, ale když dospělý nosí kombinézu s legíny vypadá zvláštně. V případě pochybností vyberte neutrální barvy, které vyhovují všem členům rodiny: džínové , černé, bílé, šedé a pastelové .
prispevek

Mami, tati, jsme stylová rodina

Stále více v ulicích města můžete potkat zamilované páry oblečené ve stejném stylu. Prostřednictvím stejného oblečení se snaží ostatním ukázat svoji vzájemnou blízkost, a to nejen duševní, ale také preferenci, být ve všem jednotní. Není divu, že říkají, že jsou „druhá polovina“, kus jednoho celku. Moderní matky se také snaží udržovat .

15 NEJLEPŠÍCH TIPŮ NA VALENTÝNSKÉ DÁRKY

Den svatého Valentýna se blíží, už máte připravené dárečky? Pokud‘ ne – podívejte se na naší typy! 😍 Pro muže: 🙇 ⠀ ✔ Držák na mobil 📲 Tento dáreček lze využít všude! Venku, domu a v autě! 😉 ✔ Hrnek s vlastním potiskem! ☕ Můžete si tisknout na hrnek fotku spolu se svým přítelem, anebo překvapit ho, .