8 stylistických tipů pro vytvoření rodinného vzhledu

Pro stylovou rodinu existuje několik pravidel:

  1. Kopírování oblečení jde od dospělého k dítěti, a ne naopak. Pokud má dítě na sobě kabát nebo smoking tak je stylové, ale když dospělý nosí kombinézu s legíny vypadá zvláštně.
  2. V případě pochybností vyberte neutrální barvy, které vyhovují všem členům rodiny: džínové , černé, bílé, šedé a pastelové odstíny.
  3. Oblečení můžete rozdělit podle pohlaví (oblečení pro část rodiny samostatně, oblečení pro muže – samostatně). To nejen přináší rozmanitost, ale také pomáhá těm, jejichž muži v rodině nechtějí nosit stejné oblečení. Nechte je vybrat si něco pohodlného pro sebe a stavět na jejich výběru, vytvářet si vlastní image.
  4. Nekombinujte potisky navzájem. Dělejte to pouze tehdy pokud mate dokonalý smysl pro proporce, vkus a styl.
  5. Při výběru oblečení ve stylu rodinného looku zvažte věk. Například šaty ve stylu baby doll jsou vhodné pro mladé dívky s malou postavou, ale mohou vypadat špatně na vysokých ženách s plnými křivkami. V takových případech zvolte stejnébarvy oblečení spíše než různé styly.
  6. Make-up a večerní účesy jsou určeny pouze pro dospělé, takže není vůbec nutné vytvářet úplnou a přesnou kopii sebe sama na dítěte – ať už je každý zcela individuální.
  7. Není třeba spěchat k přijetí všech módních trendů najednou. Poslouchejte názory rodiny. Možná by bylo správnější začít na jednom společném doplňku nebo barvě?
  8. Zamyslete se předem. Ve spěchu je obtížné sestavit skvělý obrázek.

Rodinný look získává popularitu, takže neváhejte experimentovat se stylem a vytvořte si vlastní módní fotky. Mimochodem, rodinné fotky jsou skvělý způsob, jak naučit děti, jak si vybrat oblečení, vypadat stylově a módně. Proč ne? Nechť je móda také hra.

A pamatujte, že nejdůležitější věcí je udržovat harmonické vztahy v rodině.

Přejeme vám silnou a harmonickou rodinu!

Napsat komentář