10 nejmódnějších směrů Family Look – rodinný styl

10 nejmódnějších směrů Family Look – rodinný styl

Nejběžnějšími looky jsou maminka a dcera, otec a syn a zamilovaný pár. Je mnohem obtížnější zvolit look pro mámu a syna a pro celou rodinu, například pro společné focení. Proto existuje několik různých možností pro rodinnou fotografii:

 

  1. Úplná podobnost – celkový vzhled

Stejné věci pro každého člena rodiny. Úžasně krásné! Jedná se o oblečení jednoho střihu, stylu, barvy. Sety  se opakují.

     saty mama a dcera

Šaty máma dcera Little black dress   set pro rodinu red  šaty svetlé modrá

  1. Sjednocený styl

Nejzajímavější jsou looky vybrané podle stylu. Věci jsou zachyceny jediným klíčem. Například všichni členové rodiny jsou oblečeni v námořním, kovbojském nebo vojenském stylu . Vypadají skvěle v klasickém stylu.

Mimochodem, takové looky s denimem vypadají velmi stylově, když celá rodina nosí stejné džíny a například trička, ale vesty a svetry se liší. Nebo naopak, je vybrán stejný top (košile, trička) a každá osoba si vybere spodní část  samostatně. Bude patrný nepatrný rozdíl a tento styl je krásný. Například džíny (nebo džínové sukně) a trička se stejnými potisky pro mámu a dceru.

   

 

  1. Barevné spektrum

Jedním z nejjednodušších, ale velmi stylových looků je barevné oblečení. Sjednocuje různé odstíny stejného druhu barvy.

   family photo

 

  1. Kontrast

Dalším typem kombinace barev pro rodinný vzhled jsou doplňkové barvy (colorblock ). Různé věci a doplňky, různé materiály a textury, ale barvy by měly být kompatibilní.

familydress (1)

 

  1. Stejné nápisy a potisky.

Nejoblíbenějším potiskem jsou pruhy. Trička v jedné nebo kontrastních barvě jsou vždy relevantní. Může to však být také geometrický obrazec, a květiny různých velikostí.

Trička se stejným potiskem jsou nejnovějším trendem. Vzor na trička pro rodiče a děti může být stejný nebo odlišný, ve smyslu překrývání. Nejčastěji se používají vtipné obrázky, které rozveselují.

 love travel 

 

  1. Domácí oblečení

Abychom cítili solidaritu, není nutné opustit dům. Rodinný vzhled lze uspořádat, aniž byste šli ven. Stačí si koupit stejné oblečení na doma nebo do postele (pyžama, župany, kraťasy). Rodina se cítí silnější v tričku se stejnými potisky, v jednom stylu nebo ve stejném pyžamu. Family look díky kterému bude vaše rodina jednotná.

 

  1. Vrchní oblečení

Bundy, větrovky dokonale vyjádří harmonii vaší rodiny za každého počasí.

bunda pacific

 

  1. Příslušenství

Jedna věc je sladěný look, ale stejně důležité jsou i doplňky: vlasy, klobouky, brýle, motýlky , tašky, boty , kravaty . Legrační je, že to není na první pohled znát, ale pokud se podíváte pozorně, vypadá to roztomile! Lidé kolem vás si všimnou a vyčníváte z davu.

minnie-2

 

  1. Domácí zvířata

Jedním z proudů je oblečení pro domácí zvířata. Samozřejmě považujeme našeho mazlíčka za člena rodiny, což znamená, že je hoden oblečení, jako jeho majitel.

 

  1. Panenky

Také panenky pro dceru mohou mít stejné oblečení jako vaše dcera. Jsou šité ze stejných tkanin jako oblečení dívky. V čase, který tráví rodina spolu se dívka cítí středem pozornosti take tehdy pokud je sladěné ve stejném stylu jako její rodiče.

 

 

Představte si, kombinujte, vytvářejte! Jste „strom s ovocem“, jste RODINA!

Vaše rodina by tedy měla mít svůj vlastní rodinný vzhled.

Napsat komentář